Skip to content
Domácí výrobky
Regionální značky se představily v Senátu Tisk Email

V pátek 26. dubna 2013 uspořádala Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova ve spolupráci s Asociací regionálních značek, o.s., seminář na téma Regionální značení domácích produktů. Tohoto semináře se zúčastnili i zástupci z Regionu Orlických hor, kteří zde prezentovali místní výrobky. Podrobnosti naleznete v tiskové zprávě.

 
Oznámení o ukončení sběru žádostí o udělení regionální značky Tisk Email

Místní akční skupina POHODA venkova vyzývá výrobce, řemeslníky a drobné podnikatele k předkládání žádostí o udělení značky nebo o prodloužení smlouvy o užívání značky ,,ORLICKÉ HORY - originální produkt®" do 20.5. 2013. Oznámení o ukončení sběru žádostí lze stáhnout zde.

 
Prezentace domácích výrobků v Bartošovicích v Orl. h. Tisk Email

Sdružení Neratov, o.s. - Chráněné dílny Kopeček, Vás zvou na tradiční vánoční řemeslný jarmark dne 15.12. 2012 a na 4. adventní koncert České televize dne 23.12. 2012. Bližší informace najdete v pozvánce.

 
Pozvánka na pracovní seminář k regionálnímu značení výrobků Tisk Email

MAS POHODA venkova, jako regionální kordinátor značky ORLICKÉ HORY - originální produkt, Vás srdečně zve na pracovní seminář k problematice udělování a používání této regionální značky, který se uskuteční ve čtvrtek 23.2. 2012 od 15 h. v pohostinství v obci Pohoří u Dobrušky. Podrobnosti najdete v pozvánce.

 
Oznámení o ukončení sběru žádostí o udělení regionální značky Tisk Email

Místní akční skupina POHODA venkova vyzývá výrobce, řemeslníky a drobné podnikatele k předkládání žádostí o udělení značky nebo o prodloužení smlouvy o užívání značky ,,ORLICKÉ HORY - originální produkty" do 26.10. 2011. Výzvu lze stáhnout zde.

 
Oznámení o ukončení sběru žádostí o udělení regionální značky Tisk Email

Místní akční skupina POHODA venkova vyzívá výrobce, řemeslníky a drobné podnikatele k předkládání žádostí o udělení značky nebo o prodloužení smlouvy o užívání značky ,,ORLICKÉ HORY - originální produkty" do 20.5. 2011. Výzvu lze stáhnout zde.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL